Адвокат по розлученням

Адвокат з розлучень зі стажем роботи – 10 років, послуги адвоката при розлученні під ключ, вирішимо спір на вашу користь!

Юридична допомога при розірванні шлюбу, розлученні

  • Юридичні консультації з питань розірвання шлюбу
  • Складання заяви в суд про розірвання шлюбу
  • Представництво інтересів в суді при розірванні шлюбу
  • Супровід адвоката в органах реєстрації актів цивільного стану
  • Розлучення внаслідок смерті одного з подружжя
  • Отримання дублікатів документів
  • Розлучення з іноземцем
  • Визнання шлюбу недійсним
  • Отримання копій судових рішень
  • Комплексне ведення адвокатом справи про розірвання шлюбу

10 років

Середній стаж наших фахівців

428

Проведено судових процесів

91%

Відсоток виграних справ у судах

Часті питання

Шлюб припиняється внаслідок його розірвання:

  • за спільною заявою подружжя або одного з них (статті 106, 107 Сімейного кодексу України (далі – СК України);
  • за спільною заявою подружжя (або за позовом одного з подружжя) на підставі рішення суду (статті 109, 110 СК України).

За подання позовної заяви про розірвання шлюбу в порядку позовного провадження особа має сплатити судовий збір у розмірі 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (підпункт 3 пункту 1 частини другої статті 4 Закону України «Про судовий збір»), крім випадків, коли особу звільнено від сплати судового.

Від сплати судового збору звільняються: особи з інвалідністю внаслідок Другої світової війни та сім’ї воїнів (партизан), які загинули або зникли безвісти, та прирівняні до них у встановленому порядку особи; особи з інвалідністю І та ІІ груп, законні представники дітей з інвалідністю та недієздатних осіб з інвалідністю; позивачі – громадяни, віднесені до 1 та 2 категорій постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.я: особи з інвалідністю внаслідок Другої світової війни та сім’ї воїнів (партизан), які загинули або зникли безвісти, та прирівняні до них у встановленому порядку особи; особи з інвалідністю І та ІІ груп, законні представники дітей з інвалідністю та недієздатних осіб з інвалідністю; позивачі – громадяни, віднесені до 1 та 2 категорій постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Позовні заяви про розірвання шлюбу подаються до суду за місцем проживання відповідача. Однак із цього правила є винятки: позови про розірвання шлюбу можуть пред’являтися за зареєстрованим місцем проживання або перебування позивача також у разі, якщо на його утриманні перебувають малолітні (неповнолітні) діти або якщо він не може за станом здоров’я, а також з інших поважних причин виїхати до місця проживання відповідача. За домовленістю подружжя справа може розглядатися за зареєстрованим місцем проживання або перебування будь-кого з них.

Позовні заяви про розірвання шлюбу можуть бути подані до суду будь-яким з подружжя або підписано та подано адвокатом одного з подружжя, який має намір подати заяву про розірвання шлюбу.

Так. Відповідно до статті 251 ЦПК України суд зобов’язаний зупинити судове провадження з причин, визначених у цій статті, зокрема: знаходження другої сторони на службі в ЗСУ під час воєнного стану, для надання строку на примирення сторін та інші.

Отримати консультацію

Проконсультуємо з Вашого питання і запропонуємо юридичні рішення

Відгуки клієнтів

Юридична допомога адвоката у справі про розірвання шлюбу

Розірвання шлюбу – це завжди складна в емоційному плані справа. Не завжди вдається розлучитися швидко і без стресу. Допомога під час розірвання шлюбу полягає у грамотній консультації з питань шлюборозлучного процесу. Найчастіші питання, які хвилюють людей:

  • поділ майна (квартири, машини, борги)
  • з ким залишаться діти після розірвання шлюбу?
  • розірвання шлюбу без присутності у суді
  • розірвання шлюбу через РАЦС чи через суд ?
  • які документи потрібні для розірвання шлюбу.

Порядок розірвання шлюбу через суд відбувається, якщо один і подружжя не дає згоди на розлучення і не надає аргументованих заперечень, ухиляється від участі у судовому засіданні. Позовні заяви розглядаються в судах за місцем проживання відповідача, складаються за суворо визначеною формою, де мають бути певні відомості — місце та час реєстрації шлюбу, вік спільних дітей, наявність або відсутність угоди про утримання та виховання дітей після розлучення, підстави для розірвання шлюбу. До цієї заяви додаються довідки, свідоцтва та інші документи, які суд враховуватиме під час судових розглядів, зокрема свідоцтво про шлюб, копії свідоцтв про народження спільних дітей. Суд також має право вимагати додаткові відомості та документи, на підставі яких прийматиметься позитивне рішення, або відмова у розірванні шлюбу.

Написати

Юридична консультація

Передзвонимо в робочий час протягом години і проконсультуємо по вашій ситуації





    Відправляючи заявку ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних

    Максим Сиченко

    Адвокат, експерт з кримінального та адміністративного права

    З 2011 року здійснює успішну адвокатську діяльність. Експерт в області кримінального та адміністративного права. Спеціалізація: захист клієнтів під час досудового розслідування та судовий захист обвинувачених, супровід обшуків

    Роман Недвига

    Юрист, експерт з міграційного та адміністративного права

    Стаж роботи в галузі права з 2013 року. Практикуючий юрист у сфері міграційного права та у справах про адміністративні правопорушення. Спеціалізація: міграційне та адміністративне право

    Анастасія Чепурна

    Юрист, спеціаліст із сімейного та цивільного права

    Молодий спеціаліст в галузі права. Надає професійну правову допомогу при вирішенні цивільних, сімейних, спадкових, адміністративних справ. Спеціалізація: цивільно-правова допомога

    Юрій Каращук

    Адвокат, експерт з кримінального права

    Стаж роботи в галузі права з 2011 року. Експерт в області кримінального право. Спеціалізація: захист клієнтів під час досудового розслідування та судовий захист обвинувачених, супровід справ у виконавчому провадженні