Адвокат з питань поділу спільного майна подружжя
Команда адвокатів та юристів із середнім стажем роботи-10 років допоможе вам у вирішенні юридичних питань
Юридична допомога з питань поділу спільного майна подружжя
- Юридичні консультації з питань поділу майна
- Поділ майна при розлученні
- Поділ майна після розлучення
- Визнання майна особистою власністю
- Визнання проданого майна спільною власністю
- Оцінка майна
- Представництво інтересів в суді
- Комплексне ведення адвокатом справи з поділу майна
10 років
Середній стаж наших фахівців
428
Проведено судових процесів
91%
Відсоток виграних справ у судах
Наші юристи

Юрій Каращук
Адвокат, експерт з кримінального права

Максим Сиченко
Адвокат, експерт з кримінального та адміністративного права

Роман Недвига
Юрист, експерт з міграційного та адміністративного права

Анастасія Чепурна
Юрист, спеціаліст із сімейного та цивільного права
Часті питання
Статтею 69 СК України передбачено право дружини та чоловіка на поділ майна, що належить їм на праві спільної сумісної власності, незалежно від розірвання шлюбу. Вимоги ставити питання розподілу спільного майна при розірванні шлюбу законодавство не містить. Як правило, після вступу судового рішення про розірвання шлюбу в законну силу колишнє подружжя може звернутися до суду з вимогою поділу спільного майна протягом трьох років.
Фактичні шлюбні відносини (цивільний шлюб) — це відносини жінки та чоловіки, які проживають однією сім’єю і при цьому не перебувають у шлюбі. Чоловік та жінка мають право розділити майно:
- по взаємній згоді;
- шляхом укладання нотаріально засвідченого договору;
• шляхом звернення до суду з позовом про визнання факту проживання однією сім’єю, визнання майна спільною сумісною власністю та поділ такого майна.
Це означає, що все, чим Ви і Ваш(а) чоловік (дружина) володієте, може бути класифіковано та юридично характеризується як «спільно нажите майно подружжя» або «особисте майно подружжя». Законодавство України передбачає, що кожен із подружжя має право на отримання половини із спільної власності. Спільним є все майно, розташоване всередині або за межами України, яке Ви або Ваш(а) чоловік (дружина) придбали під час шлюбу, за винятком отриманого у дарунок, отриманого у спадок чи приватизованого майна тощо. Кожен із подружжя має право і на половину всього майна, яке буде поділено між сторонами в ході розгляду справи про поділ майна, а також беруться до уваги борги та зобов’язання, щоб створити рівні умови поділу спільного майна. Будь-який шлюбний договір має бути ретельно вивчений, оскільки він може анулювати чи зменшити майнові інтереси.
Все майно, придбане під час існування сімейних відносин, крім винятків, зазначених нижче. Як за офіційного шлюбу, так і за фактичних сімейних відносин, вважається особистим майном кожного і НЕ ділиться таке:
- Майно, набуте поза період існування сім’ї;
- Майно, подароване одному із пари;
- Майно, приватизоване одним із пари (з цього правила рідко, але бувають винятки);
- Майно, успадковане одним із пари;
- Ювелірні прикраси, куплені в шлюбі одному з пари, а також речі, куплені в шлюбі одному з пари для його особистого професійного заняття (наприклад, фотоапарат для чоловіка-фотографа, фортепіано для дружини-музиканта).
Отримати консультацію
Проконсультуємо з Вашого питання і запропонуємо юридичні рішення
Відгуки клієнтів

Олексій
Звернувся до компанії з метою юридичного супроводу при розлученні. Ситуація була вкрай непростою, але фахівці компанії запропонували мені кілька варіантів виходу. До того як звернутися в цю компанію, мене консультували й інші юристи, але шляхи вирішення моєї проблеми пропонувалися классичні і тривіальні. Але хлопці з юридичної компанії застосували креативний підхід і вихід був знайдений. Величезне спасибі Юрі і всій його команді за оперативність і професіоналізм. Так тримати, хлопці. Вперед та вгору.

Ірина
Зі мною трапилася неприємна ситуація. Коли ввечері, я у дворі свого будинку, йшла від машини до будинку, два, тоді невідомих мені людини, пограбували Мене. Коли викликала поліцію, приїхала слідчо-оперативна група, мене опитали. Наступного дня відкрили кримінальне провадження за ст. 185 (крадіжка за попередньою змовою групою осіб). Незабаром справу закрили, мені прийшла постанова про закриття кримінальної справи з формулюванням-закрити у зв’язку з відсутністю складу злочину. Коли я уклала договір з адвокатом цієї компанії, справу відновили і крім того перекваліфікували на ст.186 ч. 2 (грабіж за попередньою змовою групою осіб). Зрештою справа закінчилася обвинувальним вироком, винні були покарані.

Олена
При розлученні з колишнім чоловіком постало питання про розподіл майна. На допомогу прийшли юристи компанії «Юстиція», які змогли дохідливо і зрозуміло пояснити, що потрібно робити. Допоміг виграти в суді. Рекомендую всім!

Олег
Надійних професіоналів своєї справи в наш час не багато. Я в цьому впевнений тому, поміняв 2 адвоката у довго тривалій кримінальній справі. Мені чесно і відкрито роз’яснили ситуацію в справі і дуже швидко за участю адвоката цієї юридичної компанії була поставлена крапка.
Допомога адвоката в сфері сімейного права
Вирішення сімейних спорів – непростий в емоційному плані процес для його учасників. Як правило, сторони процесу не бажають спілкуватись один з одним в суді або намагаються мінімізувати кількість таких зустрічей. І саме тут Вам допоможе адвокат нашої компанії.
Після укладення угоди Ви можете не відвідувати судові засідання, а тільки отримувати письмові звіти про хід виконання Вашого доручення професійним юристом. Всі отримані документи у справі Ви будете отримувати у зручний для Вас спосіб.
Всі правові позиції у справі будуть узгоджені з Вами письмово, буде вибудувана стратегія і тактика захисту Ваших прав та законних інтересів.
Компанія «Justitia» не тільки допоможе вирішити Ваше питання, але і вбереже Вас від можливих негативних наслідків. Юридична компанія «Justitia» надасть професійні послуги у сімейних справах будь-якої складності і на будь-якій стадії.