Адвокат по страховим спорам
Команда адвокатів та юристів із середнім стажем роботи-10 років допоможе вам у вирішенні юридичних питань
Юридична допомога при страхових спорах
- Юридичні консультації у страхових спорах
- Стягнення страхових відшкодувань у судовому порядку
- Збільшення розміру страхових відшкодувань
- Стягнення страхового відшкодування зі страхової компанії
- Стягнення матеріальної шкоди та моральних збитків
- Стягнення завданих збитків з винуватця
- Стягнення різниці між страховим відшкодуванням та розміром реальної шкоди
- Стягнення у порядку регресу
- Оцінка збитків
- Представництво інтересів в суді
- Комплексне ведення адвокатом справи щодо відшкодування страхових виплат
10 років
Середній стаж наших фахівців
428
Проведено судових процесів
91%
Відсоток виграних справ у судах
Наші юристи

Юрій Каращук
Адвокат, експерт з кримінального права

Максим Сиченко
Адвокат, експерт з кримінального та адміністративного права

Роман Недвига
Юрист, експерт з міграційного та адміністративного права

Анастасія Чепурна
Юрист, спеціаліст із сімейного та цивільного права
Часті питання
Право на відшкодування майнової шкоди, заподіяної майну фізичних та юридичних осіб, має власник (частина третя статті 386 ЦК України) та/або особи, які мають майнове право на чуже майно (статті 396 ЦК України).
Після того, як ви стали учасником ДТП, ми рекомендуємо в першу чергу переконатися в тому, що не ви, не ваші пасажири, а також водій та пасажири іншого учасника ДТП не отримали тілесних ушкоджень.
Зафіксуйте на фото/відео камеру місце ДТП, транспортні засоби, їх розміщення та пошкодження, а також по можливості чи необхідності інших учасників ДТП та їх пасажирів. Повідомте на телефонну лінію 102 про факт ДТП без потерпілих. Зателефонуйте до своєї страхової компанії та повідомте про страховий випадок. Сфотографуйте страховий поліс другого учасника ДТП або перепишіть дані зі страхового полісу. Попросіть другого учасника ДТП також повідомити свою страхову компанію про страховий випадок. Протягом двох днів після ДТП зверніться з письмовою заявою до страхової компанії другого учасника ДТП.
Насамперед необхідно звернутися до адвоката, який спеціалізується на спорах зі страховими компаніями, в іншому випадку вам доведеться самостійно ознайомлюватися з усіма досудовими та судовими процедурами. Адвокат підготує та направить необхідні запити, отримає потрібну інформацію для складання претензії. Складе та направить претензію до страхової компанії. Проведе переговори з метою врегулювання питання у досудовому порядку. А також правильно складе та подасть позовну заяву до суду та супроводжуватиме справу в суді аж до отримання рішення суду. А також допоможе досягти виконання судового рішення страховою компанією.
Відповідно до пп.1 п.1 ч.2. Закону України «Про Судовий збір» судовий збір складає за подання до суду позовної заяви майнового характеру, яку подано: юридичною особою 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб та не більше 350 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, фізичною особою або фізичною особою – підприємцем 1 відсоток ціни позову, але не менше ніж 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб та не більше 5 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
В тому випадку, якщо збитки, завдані внаслідок ДТП, перевищують розмір страхового відшкодування, різниця між страховим відшкодуванням та фактично заподіяною шкодою повинна відшкодовуватися винуватцем ДТП, вина якого встановлена у встановленому законом порядку. У разі якщо винуватець ДТП відмовляється відшкодувати заподіяні їм матеріальні збитки, слід звертатися до суду.
Отримати консультацію
Проконсультуємо з Вашого питання і запропонуємо юридичні рішення
Відгуки клієнтів

Олексій
Звернувся до компанії з метою юридичного супроводу при розлученні. Ситуація була вкрай непростою, але фахівці компанії запропонували мені кілька варіантів виходу. До того як звернутися в цю компанію, мене консультували й інші юристи, але шляхи вирішення моєї проблеми пропонувалися классичні і тривіальні. Але хлопці з юридичної компанії застосували креативний підхід і вихід був знайдений. Величезне спасибі Юрі і всій його команді за оперативність і професіоналізм. Так тримати, хлопці. Вперед та вгору.

Ірина
Зі мною трапилася неприємна ситуація. Коли ввечері, я у дворі свого будинку, йшла від машини до будинку, два, тоді невідомих мені людини, пограбували Мене. Коли викликала поліцію, приїхала слідчо-оперативна група, мене опитали. Наступного дня відкрили кримінальне провадження за ст. 185 (крадіжка за попередньою змовою групою осіб). Незабаром справу закрили, мені прийшла постанова про закриття кримінальної справи з формулюванням-закрити у зв’язку з відсутністю складу злочину. Коли я уклала договір з адвокатом цієї компанії, справу відновили і крім того перекваліфікували на ст.186 ч. 2 (грабіж за попередньою змовою групою осіб). Зрештою справа закінчилася обвинувальним вироком, винні були покарані.

Олена
При розлученні з колишнім чоловіком постало питання про розподіл майна. На допомогу прийшли юристи компанії «Юстиція», які змогли дохідливо і зрозуміло пояснити, що потрібно робити. Допоміг виграти в суді. Рекомендую всім!

Олег
Надійних професіоналів своєї справи в наш час не багато. Я в цьому впевнений тому, поміняв 2 адвоката у довго тривалій кримінальній справі. Мені чесно і відкрито роз’яснили ситуацію в справі і дуже швидко за участю адвоката цієї юридичної компанії була поставлена крапка.
Юридична допомога адвоката в сфері страхових спорів
Страхування – це спосіб захистити Вас та Ваше майно він різноманітних ризиків.
Найбільш розповсюдженим страховим випадком нині є ДТП.
В результаті ДТП його учасники зазнають матеріальних збитків та не рідко тілесних ушкоджень.
При настанні страхового випадку, потерпілий має право на отримання страхового відшкодування. Законом 1054-ІХ визначено, що страхове відшкодування – це страхова виплата, яка здійснюється страховиком в межах страхової суми за договорами майнового страхування і страхування відповідальності при настанні страхового випадку.
При настанні страхового випадку необхідно у строки та спосіб визначені договором страхування повідомити страховика про настання такої події. В такому випадку ви можете претендувати на отримання страхового відшкодування у розмірі передбаченому вашим договором страхування.
Але не рідко трапляються випадки коли страховик відмовляється від здійснення страхової виплати, занижує розмір спричинених збитків або виплачує не повну суму компенсації, яка належить до виплати. Досить часто трапляються випадки коли відповідальність особи що спричинила матеріальні збитки не застрахована.
Що робити в таких випадках?
Для отримання справедливої страхової компенсації від страхової компанії треба перш за все провести незалежну експертизу завданих збитків, якою буде встановлено вартість відновлювального ремонту, значення фізичного зносу, розмір матеріального збитку.
В разі якщо страхова виплата не покриває загальний розмір завданих збитків або відповідальність особи, що завдала шкоди не застрахована, різницю між страховим відшкодуванням та загальною вартістю збитків повина компенсувати особа, що завдала цих збитків. Якщо винний у вчиненні ДТП, вина якого доведена у встановленому законом порядку відмовляється від компенсації збитків, слід звернутися до суду з позовом про стягнення матеріальної та моральної шкоди.
Всі, хто коли-небудь потрапляв в ДТП знають, що це досить стресова ситуація, яка створює безліч турбот та хвилювань, дана подія порушує звичний спосіб життя. В таких обставинах ви можете не вчинити всіх необхідних дій та як наслідок втратити справедливу компенсацію.
Ми знаємо як отримати страхове відшкодування в повному обсязі. Наші юристи щодня супроводжують справи пов’язані зі страховими спорами.
Для того, щоб не втратити свої гроші, в питанні отримання страхового відшкодування покладіться на професіоналів юридичної компанії Justitia.